12.05.2012

O matko.

Puk, puk, czy ktoś mnie jeszcze pamięta? Pojawiła się u mnie motywacja, nie wiem sama czym spowodowana, ale cieszmy się póki jest. Ja ogółem lubię pisać, nie wiem dlaczego tak rzadko to robię. Ostatni post był w listopadzie, no cóż. Moje plany co do zostania stylistką zeszły na drugi plan, nie wiem już co o tym sądzę. Oczywiście dalej kocham modę, ale zostanie tłumaczką jest dla mnie ważniejsze. Dlatego chyba będę musiała lekko zmienić tematykę bloga i pozostać na pamiętniku (może i modowym).

Siedziałam dzisiaj w łóżku i zastanawiałam się, o czym mogę tutaj pisać. Z racji tego, że w czwartek (10 maja) ukończyłam Secondary School, to w końcu będę mogła się ubierać jak chcę, bo czasy mundurka właśnie się dla mnie skończyły. Mimo tego że podobało mi się to, że nie muszę się codziennie zastanawiać co założyć, to po pięciu latach za tym zatęskniłam. Myślę, że stroje dnia przeniosę z kanału tutaj, żeby tam było bardziej przejrzyście, a tutaj było o czym pisać :D Mogę  też wstawiać jakieś zdjęcia codzienne albo z różnych wycieczek, albo po prostu pisać co u mnie słychać - jeśli tylko chcecie.

Przepraszam wszystkich, którzy czekali na posty tutaj - ja sama chciałam tutaj coś napisać, ale nie miałam w ogóle weny (kilka razy nawet zaczynałam, ale nigdy tego nie opublikowałam). Teraz wenę mam i mam nadzieję, że pozostanie ze mną jeszcze na długi czas. 

Powinnam zacząć się ubierać, bo zaraz idziemy z mamą na zakupy. W takim razie przepraszam jeszcze raz i miejmy wszyscy nadzieję, że wena mnie nie opuści :) Miłego dnia.

10 komentarzy:

 1. oby Ci sie ta motywacja utrzymała :D
  pisz tutaj dalej o czym kolwiek bo masz fajny styl pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że wróciłaś, mam nadzieję, że na dłuugo tu zostaniesz! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh tak pisz, pisz więcej!

  OdpowiedzUsuń
 4. To miło, że reaktywowałaś bloga. Życzę powodzenia i wytrwałości : >

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie, że wróciłaś;) a pomysł, żeby publikować posty, co u Ciebie słychać brzmi super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Jej, nareszcie coś dodałaś. :) Już myślałam, że porzuciłaś bloga. Ja z chęcią zobaczę Twoje outfity dnia w formie zdjęć na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę, że napisałaś ;) Miło się czyta to co piszesz:> Trzymam kciuki, żeby wena została przy Tobie jak najdłużej!

  OdpowiedzUsuń
 8. fajnie, że wróciłaś do bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hmm.. fajnie, że zaczęłaś pisać tego bloga ;D
  Mam nadzieję, że jednak udasz się na jakiś staż i, że nam o tym opowiesz : D
  Powodzenia na egzaminach :P

  ama-the-ama.bloog.pl

  OdpowiedzUsuń